07
märts

Võrkaed ja keevispaneelaed(3D)


Kui soovite piirata territooriumi kiirelt ja soodsa hinnaga, on selleks kõige sobilikum aiatüüp võrkaed või keevispaneelaed. Linnas oleva krundi piiramiseks sobib kõige paremini keevispaneel, kuna selle aiatüübi põhiomadused on tugevus ja turvalisus.          

Paneelaiad on jäigad ning raskesti lõhutavad, sest koosnevad omavahel kokku keevitatud terastraatidest ja ülaserva jääv aiatraat raskendab tunduvalt üleronimist. Keevispaneel sobib hästi piiramaks tööstushoonete ja korteriühistute territooriume, sinna juurde võib hõlpsalt paigaldada tiibvärava, väravaautomaatika ja jalgvärava, mis muudab krundile sisenemise ja väljumise veelgi turvalisemaks. Samuti sobib 3D-paneelidega piirata tenniseväljakud, mänguväljakud, lasteaedasid ja koolimajasid. Terasvõrk on vastupidav ka ilmastikuoludele, valida võib nii PVC kattega kui kuumtsingitud võrgutüübi vahel.Võrkaed- võrreldes paneelaiaga on koormustaluvus pisut väiksem, kuid soovi korral on valida ka tugevamate võrkude vahel. Esmalt tuleks konsulteerida meie spetsialistiga, mis paksusega võrk sobiks hästi Teie vajadustega. Võrgusilmasid on erineva mõõtmete-ja kujudega, sõltub kõik tellija soovidest ja maitsest. Võrkaia paigaldus 

valitakse enamasti ikkagi maalähedaste kruntide või 

aiamaade märgistamiseks ning metsloomade eemalehoiuks peenramaadest. Samuti võib võrkaiaga ümbritseda veekogusid ja karjamaasid. Kui soovite võrkaeda iseseisvalt paigaldada, varustame Teid vajalike materjalidega(aiavõrk, aiapostid, kaldtoed ja kinnitusklambrid). Võimaluse korral soovitame tellida võrkaed koos paigaldusega, kuna korrektne paigaldus tagab aia pikaaegse kestvuse ja võimalike üllatuste vältimiseks on Teil garantiileping usaldusväärse ettevõttega.

Aed Puit & Kodu OÜ


Puitaiad  Väravad  Väravaautomaatika
Loe lisaks
18
veebr

Terrassi ehitus Tallinnas

On levinud arvamus, et aia- ja terrassitööd on hooajalised ehk kevadest sügiseni. Meie tegemised aga nendesse raamidesse ei mahu ja projektid valmivad ka käredamate ilmadega. Hiljuti valmis hea lahendusega terrass Tallinnas, Tulbi tn.8
  • Sügavimmutatud terrassilauast puitterrassi ehitus
  • Terrassipiirded 
  • Metallist piirdepostid
  • Lõplik viimistlus
     Projektijuht: Janel Kuus

       

 Terrass on suurepärane lahendus, et tuua eluruumidesse veelgi avarust ja rohkem  päikest. Kvaliteetsest materjalist laudis ja turvalised piirded võimaldavad Teil muret  tundmata lubada laps või lemmikloom terrassile mängima.  
 
  
 
Pakume Teile erinevate tasapindade ja materjalivalikuga puitterrasside ehitust, arvestame kõikide soovide ja tehniliste võimalustega. Mis peamine, et kodus oleks hea olla! 

Parimate soovidega,
Aed Puit & Kodu meeskond
      
   

Loe lisaks
14
märts

Uus koduleht aiarajajale

Aed Puit & Kodu uuendas märtsi kuus põhjalikult oma veebilehte. Loe lisaks