Varjualuste ehitus

Puidust varjualused 

Puidust varjualune
  
Kuna praktika näitab, et järjest enam soovitakse lisaks terrassile ka samas stiilis või terrassiga kokkusobivat varjualust, pakume erinevaid kujundusi  ja lahendusi võimaldavaid puitkonstruktsioonil varikatuseid. Varikatus on hea võimalus saada kaitset otsese päikese kui ka ootamatute vihmahoogude eest. Suviti ei ole enam vaja tassida aiamööblit ja grillahju peale koosviibimist kuuri või garaaži, vaid võite selle vabalt jätta omale kohale, kartmata niiskusest tekkivat hallitust.
Katusematerjali saab valida erineva värvitooni, elastsuse ja sobiva profiiliga. Eelkõige tulekski arvestada, et rajatav varikatus sobiks kokku nii maja kui üldise aiakujundusega. Soovi korral tuleme kohale ja aitame leida Teie ideedele parima lahenduse! 

Varjualuseid on mitut liiki ja kõigil on täita oma eesmärk. Näiteks autovarjualused, varjualused terrassile või rõdule, eraldiseisvad, majaga või panipaigaga kokku ehitatud, varikatus välisukse ette jne.
Kõikide varjualuste puhul betoneerime kandvad tugipostid sügavale pinnasesse, vältimaks            
konstruktsiooni vajumisi ja tagamaks vastupidavuse tugevamatele tuuleiilidele.
auto varjualuse ehitus
 Varjualuste ehituse juures on esmatähtis tugev ja  vastupidav konstruktsioon. Parema 
 stabiilsuse tuule vastu saavutab tavaliselt lisades  kolmnurkseid diagonaale või kattes seinad osaliselt  laudisega. 

<<  (lihtne ja taskukohane varikatus)


Soovin hinnapakkumist puidust varjualusele>>

Auto varjualune
On elamurajoonides, aga ka paljude suvilates muutumas tavapäraseks nähtuseks. Sageli on see ehitud garaaži kõrvale ja garaaži ennast kasutatakse laoruumiks, töötoaks või muuks otstarbeks. Sõiduki parema säilimise ja roostekindluse seisukohast ongi mõistlikum hoida masinat pigem varjualuse all kui garaažis. Kui elamul on kinnine hoov, ei pea tingimata ehitama garaaži, piisab lahtisest puitribistik seinast, vastupidavast katusest ja vihmaveesüsteemist. Pakume Teile puit- või metallpostidele toestatud autovarjualuseid koos katuse, vihmaveesüsteemi ja haljastuse st. tänava, sõidutee ja äärekivide paigaldusega.
Võta julgelt ühendust ja küsi lisainformatsiooni!

Abihooned, panipaigad, kuurid
                                        
prgimajade ehitus
 Prügimajad, mis sobivad väiksemate korteriühistute,  kohvikute ja restoranide sisehoovi. Paigaldus on kiire  ning võrreldes metallkonstruktsiooniga tunduvalt  soodsam! 
prgimaja ehitus
                 (prügihoone vanalinna kohviku sisehoovis) 
......................................................................................................................................................
Oma soovidele vastava hinnapakkumise saamiseks täitke päringuleht või saatke vabas vormis kiri e-posti aadressile; info@puitaed.ee