Väravaautomaatika paigaldus ja müük

vrav vravad vravaautomaatikaÜha suurenev trend majaomanike seas on automaatikaga varustatud aiavärav, see muudab värava kasutamise mugavaks ja turvaliseks. Pakume/paigaldame tiibvärava automaatikat ja liugvärava automaatikat. Mõlema konstruktsiooni jaoks on olemas vastav mehhanism ning üldjoontes jäävad automaatikad samasse hinnaklassi. Tallinnas on hakatud üha enam kasutama liugväravaid, sest värav liigub paralleelselt aiaga, võtab vähe ruumi ega vaja talvel palju hoolt. Kuid see sõltub siiski aia planeeringust ja võimalustest.


Väravaautomaatika kesklinnas on turvaline ja kiire lahendus kodust väljumiseks, eriti kitsamatel 

tänavatel, kus tuleb sisehoovi sõiduks esmalt käsitsi värav avada ja auto sõiduteele jätta. Juhtpuldiga on väravaid võimalik                                                                                                Liugvärava mootor

Vravaautomaatika-Aed Puit  Kodu
avada juba 150m kauguselt, et esimesel võimalusel hoovi manööverdada. Kindlasti soovitame paigaldada ka ohutusvilkur, mis annab märku teel liiklejatele Teie väljumisest. Eriti rõõmsad on selle üle just jalgratturid.


Valides väravaautomaatikat- Pakkujaid on palju ja suuremosa turul pakutavatest seadmetest on Itaalia päritolu, järgneb Saksamaa. Meie oleme teinud valiku viimase kasuks ja paigaldame väravaautomaatikat Sommer.     

Sommeri mootorid sobivad hästi põhjamaa heitliku kliimaga ja on projekteeritud taluma külmaga suurenenud koormust. Väravaautomaatika ajamid on erinevad ja igale väravale tuleks valida optimaalne lahendus, näiteks kortermajade ja tööstusasutustele mõeldud ajamit pole mõtet paigaldada eramajale ja vastupidi. Tellides kogenud ja asjatundliku paigaldaja, saate neid eksimusi vältida ning investeering mugavusse on igati kordaläinud.


 Hinnakiri ja mudelid
Küsige personaalset hinnapakkumist värava paigalduseks!