Võrkaiad ja 3D keevispaneelaiad                        

Kui soovite piirata territooriumi kiirelt ja soodsa hinnaga, on selleks kõige sobilikum aiatüüp võrkaed või keevispaneelaed. Linnas oleva krundi piiramiseks sobib kõige paremini keevispaneel, kuna selle aiatüübi põhiomadused on tugevus ja turvalisus.          


Paneelaiad
 on jäigad ning raskesti lõhutavad, sest koosnevad omavahel kokku keevitatud terastraatidest ja ülaserva jäävad traadinagad raskendavad tunduvalt üleronimist. Keevispaneel sobib hästi piiramaks tööstushoonete ja korteriühistute territooriume, sinna juurde võib hõlpsalt paigaldada tiibväravaväravaautomaatika ja jalgvärava, mis muudab krundile sisenemise ja väljumise veelgi turvalisemaks. Samuti sobib 3D-      3D Keevispaneel 
paneelidega piirata tenniseväljakudmänguväljakudlasteaedasid ja koolimajasid. 
Terasvõrk on vastupidav ka ilmastikuoludele, valida võib nii PVC kattega kui kuumtsingitud võrgutüübi vahel.


Võrkaed- võrreldes paneelaiaga on koormustaluvus pisut väiksem, kuid soovi korral on valida ka tugevamate võrkude vahel. Esmalt tuleks konsulteerida meie spetsialistiga, mis paksusega võrk sobiks hästi Teie vajadustega. Võrgusilmasid on erineva mõõtmete-ja kujudega, sõltub kõik tellija soovidest ja maitsest.                             

Võrkaia paigaldus valitakse enamasti ikkagi maalähedaste kruntide või 

aiamaade märgistamiseks ning metsloomade eemalehoiuks peenramaadest. Samuti võib võrkaiaga ümbritseda veekogusid ja karjamaasid. Kui soovite võrkaeda iseseisvalt paigaldada, varustame Teid vajalike materjalidega(aiavõrkaiapostidkaldtoed ja kinnitusklambrid). Võimaluse korral soovitame tellida võrkaed koos paigaldusega, kuna korrektne paigaldus tagab aia pikaaegse kestvuse ja võimalike üllatuste                  Võrkaed                     vältimiseks on Teil garantiileping usaldusväärse ettevõttega.

                                          Aed Puit & Kodu OÜ


Puitaiad  Väravad  Väravaautomaatika