Puitaiad, terrassid, varjualused, väravad ja väravaautomaatika

Aiaväravad - valmistamine, müük ja paigaldus

Õige värava valik määrab kogu piirdeaia otstarbekuse ning kvaliteetselt paigaldatud väravad annavad aiale esinduslikuma mulje. Esmalt tuleks välja selgitada milline väravalahendus sobiks Teile kõige paremini. Näiteks metallpiirdega(võrk- või keevispaneelaed) sobib kõige paremini just samas stiilis ja materjalist värav. Puitaia puhul katame metallkonstruktsiooni aiale sobiva laudisega. Väravaid on peamiselt kahte tüüpi- liugväravad ja tiibväravad, lisana juurde ka jalgväravad.

Liugvärav

Liugvärav - Paigaldatakse ja kasutatakse enamasti autoväravana sõiduteeäärsete avade puhul. Värav avaneb ja sulgub paralleelselt piirdega ja tänu sellele ei vaja palju ruumi. Küll aga tuleb arvestada liugvärava puhul tugeva betoontallaga, mis välistab hilisemat värava vajumist ja ebakorrektset liikumist. Liugväravat eelistaes tuleks kindlasti mõelda mugavusele mida võimaldab sinna juurde paigaldatud väravaautomaatika. Rullikute peal liikuv väravaraam avaneb vaikselt ja kiirelt, mis peamine, saate mugavalt autost väljumata hoovi manööverdada. Meie poolt paigaldatud väravad on tsingitud(Zn) ja soovi korral katame aiaga sama tooni pulbervärviga(Ral). Soovitame valida väravapaigalduse täislahendus ehk betoonvundament, väravaraamid ning liugväravaautomaatika. Korrektne paigaldus, kogenud töövõtted ja garantii töödele- see on rõõm toote kasutamisest.

liugvärav

Tiibvärav

Tiibvärav - Enim kasutatud väravatüüp. Vajab liikumiseks ruumi värava ees-või tagaosas, vastavalt kuhu poole on selleks vajalik raadius olemas. Tiibväravat saab kasutada nii suuremate autoväravate korral kui jalgvärava otstarbeks. Tiibvärava eelis liugvärava suhtes on see, et konstruktsioon koosneb kahest eraldi väravalehest, mis võimaldab lihtsamat paigaldust ning avaldab vähem survet väravapostidele. Ka ei vaja värav betoonvundamenti automaatika tarbeks, kinnituskronsteinid ja mootor paigaldatakse väravaraami külge. Tiibväravaautomaatika puhul soovitame kindlasti küsida signaalvilkurit, see annab märku avanevast väravast ja äratab liiklejate tähelepanu.

Jalgvärav

Jalgvärav lisana juurde või eraldi.

Väravaid on peamiselt kahte tüüpi- liugväravad ja tiibväravad, lisana juurde ka jalgväravad.

Tiibväravad

Tiibväravad

Liugväravad

Liugväravad
Väravate hind
Väravate hind