Puitaiad, terrassid, varjualused, väravad ja väravaautomaatika


  • PUITAEDADE EHITUS

    Teostame väiksemaid ja suuremaid projekte. Tänu pikaajalisele kogemusele suudame pakkuda kvaliteetset teenust erinevat stiili puitaedade ehituses. Toodame aiapaneele, aialippe, viimistleme materjali ja toome kauba koju kätte.


    Planeeri aiaehitust juba enne suve algust! 

    Metallist aiapostid | Puitmaterjali viimistlus | Peensaetud või hööveldatud aialipid | Laudise vahetus


    Soovin hinnapakkumist

Horisontaalne puitaed

Horisontaalsed puitaiad - on järjest enam populaarsust koguvad puitaialahendused. Kliendid tunnevad huvi puitaia erinevate paigaldusvõimaluste ja eeliste vastu. Üheks eeliseks on aiamaterjali kokkuhoid ja seeläbi soodsam hind, see on ka üks esimesi tingimusi kui soovitakse piirata suuremaid krunte. Horisontaalse laudisega puitaed sobib hästi ka mürarohkete sõiduteede-ja magistraalide äärde, sellistel puhkudel paigaldame laudise tihedamalt ja mõlemalt poolt aiaposti. Tänavaäärsete aedade puhul soovitame paigaldada aed koos betoonsokliga, see hoiab aia tugevana, et taluda paremini talviseid lumevalle.

Hinnapakkumine puitaiale

Kui soovite piirdeaiale hinnapakkumist, täitke ära allolev päringuvorm ja me võtame Teiega ise ühendust!

 Vertikaalne puitaed

Vertikaalsed puitaiad- tegemist on tänavapildis enim esindatud piirdeaiaga kuid ei saa öelda, et kõik on samanäolised kuna püstine laudise asetus võimaldab kujundada lipiotsasid ja lipivahesid erinevalt. Ristlõikega lipiotsad oleme soovitanud katta L-liistuga, nii ei pääse niiskus kahjustama lõikeservasid ja puitpiirdele lisandub tublisti vastupidavust. Teine võimalus on lõigata aialipid ümaraks, kolmnurkseks või diagonaalseks, ka see annab hea niiskustõkke ja lisab puitaiale omapärasust. Soovitame valida vertikaalse puitaia kasuks siis kui maja fassaad on paigaldatud horisontaalse voodriga ja vastupidi, nii paistab tulemus silmale mõnus vaadata ning eraldab piirjooned paremini.

Väravate paigaldus

Betoonist moodulsokkel

Betoonist moodulsokkel on kindlasti hea valik, see kaitseb puitaia alumist osa ilmastiku eest, pikeneb piirdeaia eluiga ja pinnasest kasvav muru ei pääse kahjustama alumisi lipiotsasid. Pidevalt vastu aeda kasvav muru või hekk on esimene oht puidus mädaniku tekkeks. Moodulsokli paigaldus on kiirem ja odavam võrreldes betoonvundamendiga.

Betoonvundamendi kasuks otsustades on võimalik tekitada erinevaid pinnase üleminekuid ja astmeid. Sobib hästi kui krunt peaks jääma kallaku peale või tänava äärsesse piirkonda. Lisaks vundamendi tugevusele annab see piirdeaiale ka väga esindusliku väljanägemise

Enne puitaia ehitamist

Kui soovite tekkinud küsimustes abi ja soovitusi siis võtke ühendust meie kogenud spetsialistiga!
Kontaktid
Piirdeaia hind
Piirdeaia hind
Tagasi