Puitaiad, terrassid, varjualused, väravad ja väravaautomaatika


  • Puitfassaadid

                    Fassaadilaudise tootmine, viimistlus ja paigaldus! 

    Pakume oma klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset teenust hoone välisseinade soojustamisel ning puitfassaadi paigaldusel. Lisateenusteks on meil puitfassaadi hooldus, puitfassaadi puhastus ja puitfassaadi värvimine. Valmistame erinevaid voodrilaua profiile (ka                                    olemasoleva tooriku järgi) mille krundime ja viimistleme töökojas.


    Kirjuta meile

Puitfasaadide kujundus

Tänapäeval on puit võitmas üha enam populaarsust fassaadide kujunduse juures. Puitfassaadiga saab erinevaid profiile ja toone valides anda hoonele omapärase ilme ja näo. Levinumaks puitfassaadi paigalduse viisiks on jäänud siiski horisontaalne ja vertikaalne laudis aga pakume kliendi soovidele ka erilahendusi.

Puitfassaadi tuulutus

Üheks olulisemaks puitmaterjali vastupidavuse säilimise teguriks on õige tuulutus. Kui laudise ja tuuletõkke vahele jätta distantsliistuga nõutud õhuvahe, pääseb sokli ja räästalaudade vahelise puitseina õhk vabalt liikuma ning hoiab ära hallituse tekke ja tagab fassaadi pikaajalise kestvuse.

Soojapidavus

Parima soojuspidavuse saavutamiseks paigaldame ja kinnitame kõik isolatsioonimaterjalid nõuetekohaselt. Välisfassaadi renoveerimise puhul siis tuuletõkke RKL ning Tyvek (vett hülgav tuuletõkkekangas). Eelnevalt tihendame kõik fassaadil olevad praod ja kahjustused.


Fassaadi hind
Fassaadi hind
Tagasi